Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136810

Elektromehhaanik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • elektriliste tõstukite ja laotehnika hooldus ja remont Eesti piires

Ootused kandidaadile

  • erialase töö kogemus
  • erialased oskused ja kompetentsus
  • soovitavalt tehnika-alane haridus (autolukksepp, elektrik, mehaanik, automaatik)
  • usaldusväärsus, lojaalsus ning vastutustundlikkus
  • B-kategooria juhiload
  • soovitavalt eesti, vene ja inglise keelte oskus

  • Stabiilset tööd suures, kiirelt arenevas rahvusvahelises firmas
  • Motiveerivat ja konkurentsivõimelist palka
  • Häid töötingimusi
  • Huvitavat ja dünaamilist tööd
  • Sotsiaalseid garantiisid

Tööpakkumise number
#136810

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. märts 2008
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2008

TOYOTA MATERIAL HANDLING EESTI AS kuulub TOYOTA kontserni, mis on maailma juhtiv tõstukite ja laotehnika tootja, olles Toyota ja BT kaubamärkide esindaja. Oleme laiendamas oma tegevust ja meeskonda

Vaata rohkem