Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137532

Elektromehaanik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

reisitrminalis paiknevate tehniliste, eletriliste jm. tehnoloogiliste seadmete ja süsteemide hooldamine ja töökorrasoleku tagamine

Ootused kandidaadile

sobiv eriharidus või selle omandamine on lõppjärgus
eesti ja inglise keele oskus
seadusekuulekus
soovitav töökogemus

Ettevõte pakub

vahetustega tööd
kaasaegseid töötingimusi
täiendõpet

Tööpakkumise number
#137532

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2008

AS Tallinna Lennujaam on kaasaegne, kliendikeskne, kvaliteetset teenust osutav äriühing, mille põhitegevuseks on õhusõidukite, reisijate ja kauba teenindamine. 2008 aastal valmib laiendatud ja uuendatud reisiterminal.

Vaata rohkem