Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56001

Elektromehaanik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Tootmishoone elektriliste ja mehaaniliste seadmete hooldus ja remont ning häireteta töö tagamine
- Uute seadmete paigaldamine ja vajadusel ühendamine suruõhu -ja vaakumsüsteemiga
- Kalibreerimist vajavate seadmete kalibreerimine
- Töökohtade ja seadmete ühendamine vooluvõrguga
- Vajalike varuosade ja materjalide olemasolu jälgimine ning vajadusel õigeaegne tellimine

Ootused kandidaadile

- Elektrialane kesk-eriharidus
- Eesti, vene ja inglise keele oskus
- Arvutikasutamise oskus
- Elektriskeemide lugemise oskus

Ettevõte pakub

- Rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi
- Töösuhte kindlust ja enesearendamise võimalusi
- Väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd
- Ametikohast koolitust

Tööpakkumise number
#56001