Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #149876

Elektromehaanik

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Makita elektrikäsitööriistade remont ja hooldus
Vajame elektrikäsitööriistade remondimeest
kes tegeleb Makita elektrikäsitööriistade remondi ja hooldusega.
Kasuks tuleb eelnev tööriistade müügikogemus.

Ootused kandidaadile

* tehnilist taipu ja eelnevat elektrikäsitööriistade remondikogemust.
* vanust vähemalt 25 aastat
* vähemalt keskharidust, soovitatavalt tööülesannete täitmiseks vajalikku eriharidust.
* head suhtlemisoskust
* ausust ja kohusetundlikkust
* arvuti kasutusoskust

Ettevõte pakub

motiveerivat tulemustasu
töötingimusi kaasaegses töökeskkonnas
ametiautot
töötelefoni
eneseteostuse võimalust
arengu võimalust

Tööpakkumise number
#149876

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 10000 - 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. mai 2008
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2008

OÜ Cedo Kaubandus on asutatud 1997 aastal. Firma põhineb Eesti erakapitalil ja annab tööd kuueteistkümnele tublile töötajale. Põhitegevusena oleme keskendunud erinevate tööriistade, seadmete ja tarvikute jae- ning hulgimüügile. Tänaseks on meie esindused Tartus, Pärnus, Tallinnas ja Jõhvis.

Vaata rohkem