Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341294

Elektromehaanik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Automaatikaga juhitavate tööpinkide hooldus ja remont
- Tehase valve-, ohutus- ja üldiste elektrisüsteemide hoolduse ja remondi organiseerimine lepingulise partneri abil
- Tehnilise dokumentatsiooni korrashoid ja seadmete päevikute väljatöötamine ja täitmine

Ootused kandidaadile

- Eelnev töökogemus elektromehaanikuna ja vastav erialane haridus
- Väga hea eesti keele oskus
- Vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- motiveerivat palgasüsteemi
- ettevõtte transporti tööle ja tagasi (Mustamäelt, Õismäelt, Lasnamäelt, Koplist, Maardust ja Loksalt)
- võimalust töötada kahes vahetuses esmaspäevast reedeni:
I vahetus kell 7:00-15:30
II vahetus kell 15:30-24:00
- omatöötaja soodustusi s.h. tasuta lõunasöök esimeses vahetuses

Tööpakkumise number
#341294

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
5. mai 2014

Alates 1997. aastast Eestis tegutsev Hilding Anders Baltic AS kuulub rahvusvahelisse kontserni Hilding Anders International AB, mis on Euroopa, Venemaa ja Aasia juhtiv madratsite tootja ning opereerib 27-s Euroopa ja 13-s Aasia riigis.
Ettevõtte põhitegevuseks on madratsite ja madratsikatete tootmine.

Vaata rohkem