Värsked tööpakkumised

Elektrivõrgu perspektiivplaneerimise sektorijuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 236952

Tööpakkumise number

236952

Töö kirjeldus

Sellel ametikohal töötades mängid olulist rolli elektrivõrgu arengus:
• kavandad meeskonnatöö meetodil uusi võrguühendusi või kujundad ümber olemasolevat elektrivõrku, korraldad vajalikud skeemid, tagad nende olemasolu geoinfosüsteemis
• juurutad oma vastutusala põhimõtted ja põhimõtete aluseks olevad majanduslikud arvutused terves ettevõttes
• tagad vajaliku koostöö ettevõtte ülejäänud piirkondade ja osakondadega ning kohalike omavalitsustega.
• korraldad suurenergeetika osas (6–110 kV) vajaliku elektrivõrgu analüüsi, kavandad uusi tarbimis- ning tootmissuunalisi võrguühendusi ning tagad nende sobilikkuse olemasolevasse elektrivõrku
• tagad elektrivõrgu planeerimiseks vajaliku tarkvara kasutuselevõtmise terves ettevõttes ning investeerimis- ja hooldusotsuste realiseerimiseks vajaliku protsessi sujuva toimimise nii ettevõttesiseselt kui partnerite vahel

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:
• Sul on energeetika või ehitusalane kõrgharidus
• oled töötanud vähemalt 3-5 aastat energeetika või üld- ja detailplaneerimise valdkonnas
• Sulle on omane hea planeerimis- ja üldistusoskus
• Sinu tugevuseks on tehnilis-majanduslik analüüsioskus
• Sul on kogemus või soov töötada väikse kuid üleettevõtteliselt olulise üksuse juhina
• valdad eesti keelt väga heal tasemel nii kõnes kui kirjas
• Su inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas vähemalt kesktasemel
• Sul on B-kategooria juhiload
• oled meeskonna mängija

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
• tööd tulemusele orienteeritud tippspetsialistidest koosnevas meeskonnas
• võimalust osaleda Eesti suurima võrguettevõtte elektrivõrgu kujundamisel
• võimalust erialase kogemuse saamiseks nii Eestist kui mujalt maailmast
• meeldivaid kolleege ja kaasaegset töökeskkonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. september 2011
Kuulutus sisestati:
19. august 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USAs. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Jaotusvõrgu võrguhalduse osakond vastutab elektrivõrgu arengu- ja jätkusuutlikkuse tagamiseks vajaliku analüüsi, seadmepargi uuendamise ning perspektiivplaneerimise eest.

Seoses töömahu kasvuga otsime oma meeskonda elektrivõrgu perspektiivplaneerimise sektorijuhatajat.