Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #217330

Elektrivõrgu analüütik-planeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kavandad meeskonnatöö meetodil uusi võrguühendusi või kujundad ümber olemasolevat elektrivõrku, koostad vajalikud skeemid, tagad nende olemasolu geoinfosüsteemis
  • modelleerid elektrivõrku ja teostad tehnilis-majanduslikke arvutusi
  • osaled elektrivõrgu kujundamise töögruppides, koostad vajalike võrguarvutuste põhimõtted ja kooskõlastusahela ning tagad teostatu toimimise
  • viid läbi 6 – 110 kV elektrivõrgu analüüsi, kavandad uusi tarbimis- ning tootmissuunalisi võrguühendusi ja sobitad nad olemasolevasse elektrivõrku
  • koostad jaotus- ja piirkonnaalajamaade ning 35 kV liinide kasutuseloleva seadmepargi analüüsid optimaalseteks investeerimis- ja hooldusotsusteks
  • osaled kasutatava tarkvara uuendamises ning investeeringute kaitsmises ja lähteülesannete koostamises projektijuhtidele
  • juurutad oma vastutusala põhimõtted terves ettevõttes

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • Sul on energeetikaalane rakendus- või kõrgharidus
  • oled töötanud vähemalt 2-3 aastat energeetikavaldkonnas
  • Sul on kogemus või soov töötada elektrivõrgu planeerija, arvutaja ning joonestajana
  • oled osav ja kogenenud AutoCadi või MicroStationi joonestaja
  • Sulle on omane hea planeerimis- ja üldistusoskus
  • Sinu tugevuseks on tehnilis-majanduslik analüüsioskus
  • valdad eesti keelt väga heal tasemel nii kõnes kui kirjas
  • Sul on inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas vähemalt kesktasemel
  • Sul on B-kategooria juhiload
  • oled valmis nii meeskonna kui ka iseseisvaks tööks

  • tööd tulemusele orienteeritud tippspetsialistidest koosnevas meeskonnas
  • võimalust osaleda Eesti suurima võrguettevõtte elektrivõrgu kujundamisel
  • võimalust erialase kogemuse saamiseks nii Eestist kui mujalt maailmast
  • meeldivaid kolleege ja kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#217330

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Jaotusvõrgu võrguhalduse osakond vastutab olemasoleva elektrivõrgu seisukorrapõhise analüüsi ja seadmepargi uuendamise ning perspektiivplaneerimise eest.

Vaata rohkem