Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57170

Elektritööde projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Elektriosa projektide edukas ja kasumlik juhtimine.
  • Tehniline eriharidus.
  • Koostöös objektijuhiga tööliste objektipõhine juhtimine.
  • Tellijate ja alltöövõtjatega suhtlemine.
  • Objektisisese kvaliteedisüsteemi juhtimine ja jälgimine.

Ootused kandidaadile

  • Elektritööde pädevuse omamine.
  • Tedamised elektritöödest.
  • Eelnev kogemus elektritööde juhtimisel.
  • Soov ja oskus teha meeskonnatööd.
  • Oskus inimesi juhtida ja motiveerida.
  • Arvuti kasutamise oskus.
  • Autojuhilubade olemasolu.
  • Iseseisva töö oskus.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd ja eneseteostamise võimalust.
  • Erialast lisakoolitust ja -väljaõpet.
  • Konkurentsivõimelist palka.
  • Ametiautot.

Lisainfo

  • Auto kasutamise võimalus.
  • Vene ja/või inglise keele oskus suhtlustasandil.
  • Teadmised ventilatsioonist, küttest või jahutusest.

Tööpakkumise number
#57170