Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668044

Elektritööde projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Elektritööde korraldamine ja koordineerimine objektidel kooskõlas projekti ajagraafikutele

  • Tööde lepingule ja ehitusprojektile vastavuse tagamine, ehitusnormide ja kvaliteedinõuete täitmise tagamine

  • Vajalike materjalide planeerimine ja olemasolu tagamine ehitusobjektidel

  • Töötervishoiu- ja tööohutusnõuete täitmise tagamine

  • Ehitustööde nõuetekohane dokumenteerimine

  • Infovahetuse korrektne ja õigeaegne korraldamine

  • Tellijate, järelevalve ja alltöövõtjatega suhtlemine

  • Jooksvate küsimuste ja probleemide lahendamine

  • Elektriprojektide hinnapakkumiste koostamine

Ootused kandidaadile

  • Elektrialane keskeri- või kõrgharidus ja vähemalt 3 aastane elektritööde juhtimise kogemus.

  • Projektdokumentatsiooniga töötamise oskus

  • Vähemalt B-pädevustunnistus elektrialal

  • Hea arvutikasutamise oskus (MS Office, CAD)

  • Valdab eesti ja vene keelt, inglise keel vähemalt suhtlustasandil

  • Hea pingetaluvus ja tasakaalukus

  • Pühendunud, kohusetundlik, täpne, vastutusvõimeline

  • Valmis otsima alati parimaid lahendusi ja uusi võimalusi

  • Enesekehtestamise  ja meeskonnatöö oskustega

  • B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset töökeskkonda parimate töövahenditega

  • Tööks vajalikku ametiautot

  • Konkurentsivõimelist põhipalka ja lisanduvat tulemustasu

  • Erinevaid ja põnevaid tööülesandeid

  • Väärtuslikku erialast arenemisvõimalust

  • Täiendõpet ja koolitusi

  • Palju iseseisvat ja vastutusrikast tööd

  • Meeldivat, toetavat ja ühtehoidvat kollektiivi

Tööpakkumise number
#668044

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
15. september 2020

Montreco OÜ on 2011. aastast tegutsev ning 100% eestimaine ettevõte, kelle peamisteks tegevusvaldkondadeks on ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine.
Meie meeskonda kuulub üle 40 professionaali ning vastavalt tellija ootustele oleme võimelised teostama nii väiksemahulisi ehitustöid kui ka mastaapseid, keerukaid ja innovaatilisi projekte.

Vaata rohkem