Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671117

Elektritööde projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Elektri- ja elektri projekteerimistööde juhtimine, eelarve- ja ajagraafikute jälgimine tootmises;

  • Elektritööde kontrollimine ja läbiviimine tootmises;

  • Protsesside eelarvete- ja ajagraafikute jälgimine tootmises;

  • Teostatud projektide analüüside koostamine;

Ootused kandidaadile

  • Elektrialast keskeri- või kõrgharidust;
  • Oskused juhtida erinevaid meeskondi;
  • Eelnev töökogemus elektritööde valdkonnas;
  • Erialase arvutitarkvara tundmist;
  • Inglise ja vene keele head oskust;
  • Valmisolekut komandeeringuteks;
  • Autojuhilubade olemasolu (B);

Kasuks tuleb:

  • rootsi, soome ja norra keele oskus;

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd meeldivas keskkonnas
  • Häid õppimis- ja arenguvõimalusi

Lisainfo

Kandideerimise tähtaeg: 05.11.2020 Kontakt: tel: +372 51 07 436
E-post: kristjan.kuldmaa(at)hilandero.fi

Tööpakkumise number
#671117

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. november 2020
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Hilandero OÜ alustas tegevust aastal 2016
Ettevõtte peamiseks tegevusvaldkonnaks on erinevate moodulhoonete projekteerimine, tootmine ning paigaldus Soomes ning Rootsis

Vaata rohkem