Värsked tööpakkumised

Elektritööde müügi- ja arendusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 211709

Tööpakkumise number

211709

Töö kirjeldus

Elektritööde all mõistame klientidele nende kodustes majapidamistes pakutavaid teenuseid alates projektipõhistest ehitus- ning renoveerimistöödest kuni pistikuvahetuseni, samuti elektririkete kõrvaldamist. Elektritööde müügi- ja arendusjuhina on Sinu tulevase töö ülesanneteks:
• elektritööde teenusteportfelli juhtimine, sh:
olemasolevate teenuste müük ja haldus
uute elektritööde teenuste arendus
• elektritööde vallas turundus- ja PR-tegevuste koordineerimine tihedas koostöös turunduse ja PR üksusega

Nõudmised kandidaadile

• tunned huvi elektritööde valdkonna vastu
• omad eelnevat toote- või müügijuhtimise kogemust
• Sulle on omane äriline mõtlemine ja tulemustele orienteeritus
• oled initsiatiivikas ja suudad ennast ise motiveerida
• oled hea suhtleja, enesekindel, veenev
• valdad vabalt eesti ja inglise keelt
Kandideerimisel annab eelise varasem tööalane kokkupuude elektritööde valdkonnaga.

• põnevat ja pingelist tootearendaja tööd ettevõttes, kelle kliendiks on kõik eestimaalased
• võimalust siduda end pikemaajaliselt energeetika valdkonnaga, kus lähiaastatel on toimumas suured muutused ja areng
• nooruslikku ja ambitsioonikat meeskonda

Lisainfo

Kandideerimiseks palume Sul kirjeldada 1A4 lehele mahtuvas kodutöös oma nägemust Eesti Energia müügi-, turundus- ja tootearenduse alastest tegevustest, mis viiksid meid elektritööde alal Eestis turuliidriks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
25. november 2010
Kuulutus sisestati:
9. november 2010

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia energiatoodete arendusüksus vastutab klientidele lisaväärtust loovate elektritoodete ning nendega seonduvate lisatoodete turuletoomise ja igapäevase halduse eest.