Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #43137

ELEKTRITÖÖDE JUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* elektritööde juhtimine ja planeerimine
* paigaldusmeeskonna loomine ja juhtimine
* allhankijate juhendamine
* vastutamine töö kvaliteedi eest
* aruannete koostamine
* tööohutuse nõuete jälgimine

Ootused kandidaadile

* eelnev töökogemus elektritööde juhtimisel
* kogemus jooniste lugemisel
* inglise keele oskus suhtlustasandil
* kogemus aruannete koostamisel

* huvitavat väljakutset ja põhjalikku koolitust rahvusvahelises ettevõttes
* motiveerivat töötasu

Lisainfo

Töökoht asub Tallinna lähedal.

Tööpakkumise number
#43137