Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #291344

Elektritööde eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses firma arenemisega otsime oma meeskonda elektritööde eelarvestajat, kelle tööülesanneteks on hinna- ja tasuvuskalkulatsioonide koostamine.

Ootused kandidaadile

* Nõutav eelnev töökogemus samas valdkonnas
* Erialane haridus
* Tehnilist taiplikkust
* Oluline on sihikindlus, iseseisev probleemide lahendamine jooksva töökäigus ning lõppeesmärgile orienteeritus.
* Nõutav eesti keele oskus kõrg tasemel
* Inglise keele oskus tehnilise kirjanduse lugemise tasandil.
* Kasuks tuleb B-klassi elektritööde pädevustunnistus ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

Pakume:
* Tulemustele vastavat palka
* Kütuselimiiti
* Mobiiltelefoni limiit
* Sõbralikku meeskonda
* Kaasaegset kontorit

Tööpakkumise number
#291344

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
22. november 2012
Kuulutus sisestati:
15. november 2012

Meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on turva- ja nõtkvoolulahenduste teostamine ja nende süsteemide hooldus.
Paigaldame videovalvesüsteeme, automaatset tulekahjusignalisatsiooni, valvesignalisatsiooni, telefoni- ja arvutivõrke, sidelahendusi, IT võrke, gaaskustutust, perimeetri valvet, läbipääsusüsteeme, kaubakaitset, üldhelindust ja muid nõrkvoolu-turva lahendusi. Käesolevast aastast oleme tegevuse laiendanud füüsilisetele turvalahendustele - läbipääsu süsteemid koos turnikeede ja parkimisüsteemidega.

Vaata rohkem