Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54710

Elektrisüsteemi juhtimise dispetšer

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Lülitamiste teostamine kõrgepinge elektripaigaldistes
  • Töökoha ettevalmistamine töödeks elektriseadmetes
  • Alajaama seadmete töö jälgimine

Ootused kandidaadile

  • Elektrotehniline keskeriharidus
  • Eesti keele vaba valdamine kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil ja inglise keel algtasemel
  • Valmisolek graafikujärgseks tööks

Kasuks tuleb:
  • Vähemalt aastane töökogemus kõrgepinge või madalpinge elektripaigaldistes

Ettevõte pakub

  • vastutus-ja vaheldusrikast tööd
  • erialast tuge oma ala tippspetsialistidelt
  • koolitusi sh. ka väliskoolitusi

Tööpakkumise number
#54710