Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143974

Elektrispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektrijaama elektripaigaldiste:
- käidu korraldamine
- ennetava hoolduse plaanide koostamine, regulaarne hooldamine ja/või hoolduse korraldamine
- mõõtmiste ja diagnostika korraldamine
- vigade põhjuste avastamine, analüüs ja kõrvaldamine
- remonttööde korraldamine ja järelvalve
- elektriohutusalase tegevuse korraldamine
- dokumenteerimine, dokumentide haldamine
- hooldus- ja remonditarkvara kasutamine

Ootused kandidaadile

- elektrialane kõrg/eriharidus
- elektriseadmete tööpõhimõtete ja tehnoloogia väga hea tundmine
- elektriohutusalane pädevus (A-kategooria)
- elektriskeemide lugemisoskus
- vähemalt 2-aastane erialase praktilise töö kogemus
- arvuti kasutamise oskus
- eesti keele oskus
- kiire kohanemis- ja õppimisvõime
- tehniline taiplikkus
- täpsus ja korrektsus

Ettevõte pakub

- tasemel töötingimusi
- kaasaegset töökeskkonda
- erialast koolitust
- konkurentsivõimelist palka
- stabiilset ja huvitavat tööd

Tööpakkumise number
#143974

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2008
Kuulutus sisestati:
11. märts 2008

Väo Elektrijaam on 2008.a. sügisel valmiv keskkonnasõbralik, kaasaegne ja efektiivne biokütusel töötav soojus- ja elektrienergia koostootmisjaam, mis hakkab varustama soojusega Tallinna linna. Pakume suurepärast võimalust töötada parima kaasaegse tehnoloogiaga jaamas.

Vaata rohkem