Värsked tööpakkumised

Elektriseadmete mähiste koostaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122364

Tööpakkumise number

122364

Töö kirjeldus

Erinevate suurustega elektriseadmete mähiste kokku sidumine ja koostamine, kogu maailmas tuntud elektroonika tehases Helsingis.

Nõudmised kandidaadile

Rutiinse töö tegemise kogemus, tahe teha sarnast tööd 8 tundi vahetuses. Töökahes vahetuses Soome keele oskus, mida rohkem seda parem. Tööl käimist kergendab auto kasutamise vöimalus.

Töö Soome firmas. Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele ja kandideeerija oskustele. Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

CV - s tuua välja eelmised töökohad ja keelte oskused. Väga hea kui kirjutate CV soome keeles

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
5. september 2007
Brutopalk:
Alates 130 kuni 150 EEK tunnis

Soome kontserni Barona tütarettevõte Barona Eesti OÜ tegevusvaldkonnaks on tööjõu rentimine, töövahendamine tööstustele, logistikaettevõtetele, ehitustele ja kontoritesse nii Eestis kui välismaal.