Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136710

Elektriseadmete mähiste koostaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevate suurustega elektriseadmete mähiste kokkusidumine ja koostamine elektroonikatehases Helsingis.

Ootused kandidaadile

Rutiinse töö tegemise kogemus, tahe teha sarnast tööd 8 tundi vahetuses.
Töö on kahes vahetuses.
Soome keele oskus alates suhtlustasemest.
Tööl käimist kergendab auto kasutamise vöimalus.

Ettevõte pakub

Töö Soome firmas.
Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele ja kandideeerija oskustele.
Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises.
Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

CV - s tuua välja eelmised töökohad ja keelte oskused. Väga hea kui kirjutate CV soome keeles

Tööpakkumise number
#136710

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 130 - 150 €/tunnis
Kuulutus aegub:
11. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2008

Soome kontserni Barona tütarettevõte Barona Eesti OÜ tegevusvaldkonnaks on tööjõu rentimine, töövahendamine tööstustele, logistikaettevõtetele, ehitustele ja kontoritesse nii Eestis kui välismaal.

Vaata rohkem