Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167811

Elektriraudtee turvaja-kontrolör

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sulle meeldib:

  • suhelda erinevate inimestega
  • tagada korda elektrirongides
  • kontrollida sõiduõigust
  • teha õiglaseid otsuseid
  • aidata kaasa ühistranspordi arendamisele

Ootused kandidaadile

Sa oled töötajana:

  • omandanud vähemalt keskhariduse
  • eesti ja vene keelt valdav suhtlustasandil
  • hea stressitaluvusega, kannatlik ja koostöövalmis
  • valmis töötama graafiku alusel

Ettevõte pakub

  • tulemustele vastava ja motiveeriva töötasu
  • kaasaegsed töövahendid
  • soodustusi
  • vajadusel elamispinna ühiselamus
  • toetavad kolleegid

Lisainfo

Soovitav isikliku sõiduauto kasutamise võimalus ja turvatöötaja kutsetunnistus või abipolitseiniku tunnistus

Tööpakkumise number
#167811

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 40 - 45 €/tunnis
Kuulutus aegub:
28. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2008

AS Ühisteenused on Eesti juhtiv avaliku ja erasektori partnerlusel põhinev ettevõte. Ettevõtte põhitegevusteks on liiklus- ja parkimiskorralduse teenuse ning eri liiki kontrolliteenuste osutamine nii kohalikele omavalitsustele kui ka erasektorile

Vaata rohkem