Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296900

ELEKTRIPROJEKTEERIJA-KVALITEEDI SPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektrikilpide projekteerimine ja tootmisesse juurutamine; vajadusel olemasolevate skeemide, spetsifikatsioonide ning tehniliste lahenduste modifitseerimine.
Toodete kvaliteedi kontroll ja järgimine.

Ootused kandidaadile

Elektrialast eriharidust või varasemat töökogemust
Head inglise keele oskust kõnes ja kirjas
Arvuti kasutamise oskust
Iseseisvat mõtlemist ja initsiatiivikust
Head suhtlemisoskust
Kohusetunnet, hoolsust, täpsust ja püsivust

Kasuks tuleb soome keele oskus

Ettevõte pakub

Arenguvõimalusi
Tänapäevast töökeskkonda
Võimalust töötada koos tegusa meeskonnaga
Motiveerivat töötasu

Lisainfo

Töökoht AS Konesko Koerus asuvas elektrikilpide tehases.

Tööpakkumise number
#296900

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2013
Lisainfo palga kohta:
alates 800.00

AS Konesko on1992 aastal Eesti erakapitalil asutatud rahvusvaheline ettevõte, mille põhitegevusalaks on elektrimootorite ja elektrikomponentide valmistamine ning masinaehituslik allhanketöö.

Vaata rohkem