2023-08-23 14:48:55

Elektriportfelli haldurit

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Eesti Gaas AS on Eesti suurimaid ja kogenenumaid energiafirmasid. Pakume terviklikke ja innovatiivseid energialahendusi nii era- kui äriklientidele. Oleme pidevalt arenev ja muutuv

kaasaegne ettevõtte.

Otsime oma kollektiivi initsiatiivikat

elektriportfelli haldurit

Eesti Gaasi tulevase elektriportfelli haldurina oled Sa energiaturgude portfellihalduse ja kauplemise ekspert. Tunned kõiki meie portfelle ja protsesse, suhtled vabalt meeskonnaliikmetega ning kaupled ettevõtte elektriportfelli.

Sinu tööülesannete hulka kuuluvad:

  • Ettevõtte elektriportfelli haldus koduturgudel Soomest Poolani;
  • Portfelli füüsilise- ja finantspositsiooni juhtimine läbi hulgi- ja tuletistehingute;
  • Elektriturgudel kauplemine, turu analüüsimine ning kauplemise strateegiate väljatöötamine ning rakendamine;
  • Ettevõtte kasumi maksimeerimine läbi aktiivse kauplemise.

Ootused kandidaadile

  • Ootame Sind kandideerima, kui:

    • Sul on akadeemiline kõrgharidus (vähemalt bakalaureusekraad) ja varasem kogemus energiaturgudel tegutsemisel;
    • Valdad väga hästi eesti- ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas;
    • Oled osav Exceli kasutaja, kasuks tuleb programmeerimisoskus Exceli VBA-s või mõnes programmeerimiskeeles;
    • Sul on hea analüüsivõime, hea stressitaluvus ning tuled hästi toime pingeliste olukordadega;
    • Sind huvitavad energiaturgude väljakutsed, näed võimalust realiseerida oma tugevaid külgi läbi energiaturul kauplemise ja tegutsemise.

     Eesti Gaas pakub Sulle konkurentsivõimelist töötasu ja tulemustest sõltuvat lisatasu,

     võimalust töötada arenevas ettevõttes, motiveerivat väärtuspaketti ja lahedaid kolleege.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV ja kaaskiri hiljemalt 15. aprilliks 2023.a e-postiaadressil Kelly.Kannola(at)gaas.ee. Lisaküsimuste korral helista + 372 5886 5112.