Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40562

Elektripaigaldiste projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on 1993. aastal asutatud elektritööde ettevõte, mis tegutseb ehitiste elektripaigaldiste ehitajana ning projekteerijana.

Peamised tööülesanded on:
- hoonete elektripaigaldiste projekteerimine

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:
- erialast haridust
- arvutioskust
- vene keele oskust suhtlustasandil
- suhtlemisvalmidust
- veenmisoskust

Ettevõte pakub

- võimalust oma aega ise planeerida ja tegevusvabadust
- eneseteostusvõimalust
- töötulemustele vastavat töötasu

Tööpakkumise number
#40562