Värsked tööpakkumised

Elektripaigaldiste projekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 240045

Tööpakkumise number

240045

Töö kirjeldus

Elektri välis- ja sisepaigaldiste projekteerimine:
- välisvõrgud, elektrivarustus
- maandus ja piksekaitse
- tänavavalgustus
- projektijuhtimine (läbirääkimised, kooskõlastused jne)
- hoone tugevvoolupaigaldised

Nõudmised kandidaadile

- kõrgem erialane haridus
- töökogemust elektripaigaldiste projekteerimisel
- arvuti kasutamise oskus (sh MS Office, AutoCAD, CADSPlanner / MagiCAD)
- eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
- vene / inglise keele oskus suhtlustasandil
Kasuks tuleb:
- vähemalt 5 aastat töökogemust tugevvoolu projekteerimisel
- kogemused suurprojektide projekteerimisel
- A klassi pädevustunnistuse olemasolu

Ettevõte pakub

- stabiilset ja arendavat töösuhet
- kaasaaegset töökeskkonda
- väljakutseid pakkuvaid projekte, kus kasutatakse BIM projekteerimistehnoloogiat
- tulemustele vastavat väärilist tasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
21. september 2011

Arhitektuuri- ja projekteerimisbüroo EA Reng AS kuulub Eesti juhtivate projekteerimisfirmade hulka. Arendame ennast järgmistel suundadel: arhitektuurne ja ehituslik projekteerimine, üld- ja detailplaneeringute koostamine, teede, tänavate, sildade ja infrastruktuuri projekteerimine, inseneriosade projekteerimine, projektijuhtimine ja järelevalve ning konsultatsiooniteenus. 5 bürood kolmes riigis ühendavad ligi sadat kõrge kvalifikatsiooniga arhitekti ja inseneri.
Pakume projekteerimistööd huvitavatel suurtel objektidel nii kodu- kui välismaistelt tellijatelt. Tööd teostatakse BIM mudelitena. Ootame oma meeskonda ärksaid kolleege.