Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #636687

Elektriosakonna tööjooniste joonestaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Elektritööjooniste ja dokumentatsiooni koostamine
  • BIM projekteerimine

Ootused kandidaadile

  • Moodul majade ehituse tehnoloogia tundmist
  • CAD programmide tundmine – ArhiCAD peamine töövahend
  • BIM projekteerimise põhimõttest arusaamine ja standartide tundmine
  • Vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
  • Norra keele oskus tuleb kasuks
  • Skandinaavia Elektri ehitus reeglite tundmine NEK400 tuleb kasuks

  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd kiiresti arenevas ettevõttes
  • Kaasaegseid töövahendid ja töökeskkonda
  • Erialased koolitused
  • Toetavat professionaalset meeskonda
  • Head tingimused õigele kandidaadile
  • Spordi toetus

Tööpakkumise number
#636687

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem