Elektrimootorite valmistaja
Tööpakkumise number #709916

1
Kolmeks AS
Viljandimaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Elektrimootorite valmistamine.

Ootused kandidaadile

* Sind huvitab, kuidas valmivad elektrimootorid

* Sul on järjepidevust ja püsivust uue tööprotsessi omandamisel

* oled iseseisev, töökas ning positiivse ellusuhtumisega.

Ettevõte pakub

* tööd päevases vahetuses

* töötajale sobivat tööpäeva algust

* korralikku tasu aastasel väljaõppeperioodil

* võimalusi sportimiseks ja terviseedendamiseks.

Tööpakkumise number
#709916

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2021
Elektrimootorite valmistaja Elektrimootorite valmistaja

Kolmeks AS

AS Kolmeks on Viljandis tegutsev tootmisettevõte, mille põhitegevuseks on erinevate masinaehituse komponentide tootmine.

Vaata rohkem