Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #628597

Elektrimootorite valmistaja

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesandeks on elektrimootorite valmistamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandideeri, kui:
* Sind huvitab, kuidas valmivad elektrimootorid;
* Sind ei heiduta füüsiline töö;
* Sul on järjepidevust ja püsivust uue tööprotsessi omandamisel;
* oled hea rutiinitaluvuse ning positiivse ellusuhtumisega.

Ettevõte pakub

Pakume:
* tööd ühes vahetuses;
* töötajale sobivat tööpäeva algust;
* korralikku tasu aastasel väljaõppeperioodil.

Tööpakkumise number
#628597

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
21. november 2019

AS Kolmeks on tootmisettevõte, mille põhitegevuseks on erinevate elektrimootorite komponentide tootmine. Valmistame staatoreid, malm- ja
terasdetaile, mootorivõlle ja rootoreid.

Vaata rohkem