Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #179774

Elektrimontöörid ja –tehnikud (Электромонтеры и -техники)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektritehnilised teenused ning elektriehitustööd: õhu- ja kaabelliinide rajamine, alajaamade ning jaotusseadmete montaaž, elektriseadmestike remont ja hooldus.

Электромонтажные и ремонтные работы в электросетях: строительство воздушных и кабельных линий, монтаж подстанций и распредустройств, ремонт и обслуживание оборудования.

Nõudmised kandidaadile

  • vastava elektritehnilise hariduse ja kvalifikatsiooni olemasolu,
  • hea füüsiline vorm, valmisolek pingeliseks tööks ja töölähetusteks,
  • töökogemus 0,4-35 kV elektripaigaldistes (sh. õhuliinidel),
  • pädevustunnistuste olemasolu erinevate elektritööde teostamiseks,
  • autojuhiload (vähemalt B kategooria), kasuks on eriehitustehnika juhtimiskogemus (kraana, tõstuk, autopuur jne.)

Кандидатам необходимо иметь:
  • соответствующее профессиональное образование и квалификацию,
  • хорошую физическую форму, готовность к напряженной работе и рабочим командировкам.
  • опыт работы в действующих электроустановках 0,4–35 кВ (в т.ч. на воздушных линиях),
  • наличие свидетельств компетенности для производства различных электроработ,
  • водительские права с категорией не менее В (желательны также С или Е с опытом работы на спец.технике - кран, вышка, буровая)

Ettevõte pakub

  • püsivat ja pingelist tööd kaasaaegses töökeskkonnas,
  • konkurentsivõimelist ja töötulemustest sõltuvat palka ja lisatasusid.

Предлагаем:
  • постоянную и напряженную работу в современной трудовой среде,
  • конкурентоспособную систему зарплаты и премий в зависимости от результатов труда.

Lisainfo

CV saata hiljemalt 25.juuniks 2009 aadressil: VKG ELEKTRIEHITUS AS, Kerese 11, 20309 Narva või e-mailiga: elektriehitus(at)vkg.ee või faksiga: 716 6600 märksõnaga “Konkurss - Tallinna elektrimontöör”.
CV прислать не позднее 25 июня 2009 по адресу: AS VKG ELEKTRIEHITUS, Kerese 11, 20309 Narva или по э-почте: elektriehitus(at)vkg.ee или по факсу: 716 6600 с пометкой “Konkurss - Tallinna elektrimontöör”.

Tööpakkumise number
#179774

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2009

Viru Keemia Grupp kontserni ettevõtte VKG ELEKTRIEHITUS AS (asutatud 2004.aastal) põhitegevusvaldkonda kuuluvad elektrivõrkude ehitamine ja teenindamine, elektriseadmestike ja arvestisüsteemide montaaž ja hooldus. Ettevõttel tegutsevad kolm elektriehituslikku tootmisbaasi Narvas, Kohtla-Järvel ja Tallinnas ning rohkem kui 60 töötajat, kes teostavad elektritöid erinevatele tööstusettevõtetele üle Eesti (Narva piirkonna elektrivõrgud, Sillamäe Sadam, VKG ettevõtted Kohtla-Järvel, EE Jaotusvõrgu objektid Viru- ja Harjumaal jne.)

Seoses meie Tallinna tootmisbaasi reorganiseerimisega

Предприятие концерна Viru Keemia Grupp - VKG ELEKTRIEHITUS AS, основанное в 2004 году, действует в сфере строительства и обслуживания электросетей, монтажа электрооборудования и систем учета. Предприятие имеет 3 производственных базы в Нарве, Кохтла-Ярве и Таллинне, где работают более 60 сотрудников, производящих электроработы для различных предприятий по всей Эстонии (электросети Нарвского региона, порт Силламяэ, предприятия VKG в Кохтла-Ярве, объекты EE Jaotusvõrk в Вирумаа и Харьюмаа и др.)

В связи с реорганизацией нашей Таллинской производственной базы
примем на работу:

Vaata rohkem