Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #315507

Elektrimontöör

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektrimontaažitööd, elektriarvestite vahetus. Töö piirkond Viljandi ja Saare maakonnad.

Ootused kandidaadile

  • Madalaim nõutav haridustase: kutseharidus põhikooli baasil
  • Töökogemus: vähemalt 2 aastat
  • B kategooria juhiload, arvutikasutamise oskus (e-mail, internet, kontoritarkvara)
  • Eesti ja vene keele oskus kesktasemel, inglise keele oskus algtasemel
  • Hea suhtlemisoskus.

Kasuks tuleb Elektrilevi (EE JV) nõuete tundmine ja eelnev töökogemus Elektrilevi ( EE JV) võrkudes.

  • Tööd sõbralikus kollektiivis, koolitust enne tööleasumist. Palk vastavalt töötulemustele (tükitöö).

Lisainfo

Kandideerimiseks esitada CV, kaaskiri.

Tööpakkumise number
#315507

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. august 2013
Kuulutus sisestati:
31. juuli 2013
Lisainfo palga kohta:
tükitöö alusel

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem