Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670756

Elektrimontöör - insener / Электромонтёр - инженер

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 1000 - 1900 €/kuus
Kuulutus sisestati: 5. oktoober 2020
Kuulutus aegub: 4. november 2020

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks ülesandeks on elektrikilpide kvaliteetne valmistamine jooniste järgi

Твоя основная задача это качественное изготовление электрощитов

по схемам

Ootused kandidaadile

  • Sul on hea tehniline taip

У тебя хорошая техническая смекалка

  • Oskad elektriskeeme lugeda

Умеешь читать электросхемы

  • Sul on lukksepatöö kogemus

У тебя есть опыт слесарных работ

  • Oled tähelepanelik, täpne ja korrektne

Ты внимательный, аккуратный и корректный

  • Sul on hea pingetaluvus

У тебя хорошая стрессоустойчивость

Kasuks tuleb elektrialane eriharidus ja / või töökogemus

Преимуществом является опыт работы- и / или образование в сфере электричества

  • Кaasaegseid töökeskkonda ja töövahendeid (komponendid maailma tuntuimatelt tootjatelt)

Современную рабочую среду и - инструменты (компоненты от всемирно известных производителей)

  • Palju tööd ja eneseteostust

Много работы и самореализации

  • Hea töö eest väärilist palka

За хорошую работу, достойную оплату труда

  • Toredaid ühisüritusi ja erinevaid toetusi isiklikeks tähtsündmusteks

Cовместные мероприятия и различные льготы

  • Töökoht praktiliselt Tallinna kesklinnas: Pärnu mnt 142, Tallinn, Tööaeg: E-R kella 08.00 kuni 17.00

Рабочее место фактически в центре Таллина: Pärnu mnt 142, Таллин. Часы работы: пн-пт с 08:00 до 17:00

Tööpakkumise number
#670756

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. november 2020
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2020

ESB tegutseb alates 2012 ning on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb madalpingesüsteemide projekteerimisega ja tootmisega. Me edukalt ühendame endas inimeste kompetentsi, suurettevõtte kogemusi ja kvaliteeti ning samas ka väikeettevõtte paindlikust. Sellise kombinatsiooni tulemuseks on: kvaliteetne toodang ja rahulolevad kliendid. Tegutseme järgides ISO9001, ISO14001 ja OHSAS18001. Seoses ettevõtte tegevuse kasvuga on meeskonda oodatud uued töötajad.

Vaata rohkem