Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #291725

ELEKTRIMONTÖÖR

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Villimismasina kaablite ettevalmistamine ning paigaldamine

Ootused kandidaadile

  • Teadmisi elektrisüsteemidest ja -ohutusest
  • Elektriskeemide lugemisoskust
  • Tööjuhendite täpset järgimist
  • Head eesti keele oskust
Kasuks tuleb:
  • Tööstusautomaatika tundmine
  • Pädevusklassi olemasolu

Ettevõte pakub

  • Tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Võimalust osaleda kõrgtasemel masinaehitusprotsessis.

Lisainfo

Täiendavat teavet saate küsida Tootejuht Margus Metsal Tel: 51 72 044

Tööpakkumise number
#291725

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
13. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
13. november 2012

Wahlquist OÜ on 7 aastat Eestis tegutsenud masinaehitusettevõte. Oleme Tetra Pak AB poolt välja valitud uue villimisliini tootmiseks. Seoses sellega on oodata suurt töömahu ja käibe kasvu. Kasvuga seoses kolime tootmise uuele pinnale, asukohaga Laagri, Tänassilma tehnopark ning suurendame oluliselt kaastöötajate arvu .
Hetkel töötab ettevõttes 47 töötajat. Plaanime suurendada tootmispersonali kokku 10 töötaja võrra 2012 a. jooksul järgmistel erialadel:

Vaata rohkem