Värsked tööpakkumised

Elektrimontaažilukksepp Keilas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 584998

Tööpakkumise number

584998

Töö kirjeldus

Kesk- ja madalpinge jaotusseadmete montaaž.
Alajaamade metallkorpuste koostamine.
Tootmisdokumentatsiooni jälgimine.
Töö 1-s vahetuses : E - R 07:30 - 16:00
Transport Tallinnast tööle ja tagasi organiseeritud.

Nõudmised kandidaadile

Tehniline taip.
Töökogemus tootmises ja elektriseadmete valdkonnas.
Täpsus ja korrektsus.
Eesti keele oskus kõnes ja kirjas.
Kasuks tuleb elektri-, mehhatroonika- või automaatikaalane eriharidus.

Ettevõte pakub

Häid töötingimusi ja toetavat meeskonda.
Töötasu sõltuvalt oskustest (6,10 € - 8,00 €)
Katseaja (3 kuud) edukal läbimisel võimalik pikem töösuhe.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
13. märts 2019

AstraStar OÜ (endine VMP Group) on Eesti päritolu personaliteenuseid pakkuv ettevõte.
Tegutseme Tallinnas, Tartus, Pärnus ning Jõhvis.
Pakume oma koostööpartneritele lühi- ja pikaajalisi personaliteenuseid milledeks on värbamisteenused, personalirent ning erinevad allhanketeenused.
Oleme Soome VMP Group-i ametlik koostööpartner Baltikumis.