Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #90379

Elektrimasinate mähkija

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

elektrimasinate mähkimine

Ootused kandidaadile

Eesti keele oskus, elektriskeemide lugemise oskus, täpsus ja korrektsus.
Kasuks tuleb töökogemus elektrimasinate remondi või mähkimise alal.

Huvitavat ja mitmekülgset tööd rahvusvahelises firmas, kaasaegset töökeskkonda ja häid töövahendeid, konkurentsivõimelist palka, tööalast väljaõpet, mitmeid soodustusi (sportimistoetus, toitlustussoodustus jms).
Töö asukoht Tartus.

Tööpakkumise number
#90379

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
26. märts 2007
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2007

ABB AS kuulub rahvusvahelisse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri-ja tööstusettevõtteid energeetika ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab 107 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti 800 inimest.

Vaata rohkem