Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #93960

Elektrimasinate mähkija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Masina ettevalmistamine mähkimiseks
elektrimasina skeemi ja andmete kindlakstegemine
mähiste valmistamine, mähkimine ja ühendamine
tõsteseadmete kasutamine, troppimine.
Väljaõpe kohapeal.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:
tõsist soovi töötada valitud alal
enesetäiendamise soovi
kohusetunnet
täpsust ja korrektsust ja valmisolekut meeskonnatööks

kindlat ja head sissetulekut, peale väljaõppe perioodi töötasu üle Eesti keskmise, huvitavat ja mitmekülgset tööd rahvusvahelises firmas, tööalast väljaõpet, ning mitmeid soodustusi (sportimistoetus, toitlustussoodustus, ettevõtte poolt korraldatud transport jms), kaasaegset töökeskkonda ja häid töövahendeid.

Tööpakkumise number
#93960

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. märts 2007
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2007

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem