Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52574

Elektrimasinate mähkija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

masinate ettevalmistamine mähkimiseks;
elektrimasina skeemi ja andmete kindlakstegemine;
mähiste valmistamine, mähkimine ja ühendamine;
tõsteseadmete kasutamine;
troppimine

Ootused kandidaadile

kesk- või keskeriharidust;
eesti keele oskust;
tehnilist taiplikkust;
loogilist mõtlemist;
töökust ja kohusetunnet;
valmisolekut ümberõppeks;
valmisolekut vahetustega tööks;

kasuks tuleb oskus lugeda ja ülestähendada mootorite skeeme, praktiline töökogemus antud erialal ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

püsivat töökohta rahvusvahelises firmas;
kaasaegset töökeskkonda;
enesetäiendamise võimalusi;
mitmeid firmapoolseid soodustusi

Tööpakkumise number
#52574