Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670880

Elektriliste tõukerataste koostaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hea toote ehitamiseks on vaja ägedat meeskonda ja COMODULEs keskendume sellele iga palkamisega. Me ehitasime Eestis päris enda tehase, et enda lahendust, mis on kasutusel juba üle 60 riigis üle 200'000 sõidukil, masstoota. Viimased 6 aastat oleme loonud erinevaid asjade interneti lahendusi ja viimaks toodame neid ise Eestis oma tehases. Kevadel tulime turule esimese Eestis arendatud ja toodetud elektrilise tõukerattaga Tuule brändi all.

Ülesanded:

  • Tõukerataste koostamine
  • Erinevate tootmismasinate opereerimine
  • Toodete testimine
  • Toodete ja komponentide transport tehases
  • Toodete pakkimine

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult:

  • Tööriistade kasutamise oskus ja kogemus
  • Kirjalike tööjuhendite ja protseduuride järgimine toodete korrektseks koostamiseks
  • Kiire õppimisvõime
  • Detailitäpsus
  • Ei karda käiseid üles käärida ja töö ära teha
  • Toodete koostamise kogemus tuleb kasuks

Ettevõte pakub

  • Töökoht Tallinna kesklinnas
  • Töö ühes vahetuses
  • Arenguvõimalused kiirelt kasvavas start-upis

Loe meie kohta rohkem - www.comodule.com

Lisainfo

Kandideeri lingil: https://comodule.teamtailor.com/jobs/949653-elektriliste-toukerataste-koostaja

Tööpakkumise number
#670880

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
4. november 2020
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Smart and talented people. Among Forbes "30 under 30",
international team.

COMODULE combines years of experience from electric vehicle and battery technology development to building electric racing cars. The partners and customers of COMODULE are pioneers and industry leaders from US, Europe and Asia.

The three founders of COMODULE first came together Tallinn University of Technology in a project called Formula Student where they developed and built fully electric racing cars and competed against other universities around the world.

COMODULE was founded in August 2014.

Vaata rohkem