Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57697

Elektriliste seadmete remontija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

erinevate seadmete (elektriliste käsitööriistade, torulihvpinkide, poleerpinkide) hooldus ja remont,
ventilatsiooni tsükloni ja valgustite hooldus/remont,
suruõhu trasside hooldus/remont

Ootused kandidaadile

*vajalik vastav haridus või eelnev töökogemus
*kohusetundlikkus ja töötahe
*vastutusvõime
*valmidus meeskonnatööks
* kasuks tuleb vene keele oskus

* kaasaegset töökeskkonda (saun, tööriided, sportimisvõimalus)
* püsivat tööd kiiresti arenevas ettevõttes
* väljaõppevõimalust

Tööpakkumise number
#57697