Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200586

Elektrikonstruktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Automaatikaseadmete elektriskeemide projekteerimine
  • Dokumentatsiooni vormistamine
  • Konstrueerimiseks vajalike algandmete hankimine ja interpreteerimine.
  • Rühmade vahelise koostöö kooskõlastamine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 2 aasat töökogemust mehhatroonika süsteemide projekteerimisel
  • elektri- või mehhatroonika alast kõrgharidust
  • Kasuks tuleb pädevustunnistus klass B1 või kõrgem
  • Eplan Electric'u kasutusoskust
  • inglise ja eesti keele head oskust, kasuks tuleb soome keele oskus
  • head suhtlemisoskust ja valmidust meeskonnatööks

  • palju huvitavat tööd ja väljakutsied kõrgtehnoloogia valdkonnas
  • koolituse ja väljaõppe võimalusi
  • arenemisvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes

Tööpakkumise number
#200586