Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #436469

Elektrik/nõrkvoolutehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

elektriinstallatsioonitööd
nõrkvooluseadmete paigaldus, häälestus, kontroll ja hooldus

Ootused kandidaadile

hea suhtlemisoskus
B- kategooria juhilubade olemasolu
eelnev töökogemus soovitatav
iseseisvalt töötamise oskus
korrektsus ja kohusetundlikkus
tehnilisest inglise keelest arusaamine
eesti keele oskus
kasuks tuleb inglise ja soome keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

huvitavat erialast tööd arenevas ettevõttes
täiendavat väljaõpet
arenguvõimalusi
motiveerivat töötasu
tööd Pärnus ja Tallinnas

Tööpakkumise number
#436469

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
30. august 2016
Kuulutus sisestati:
17. august 2016

Trimente Group OÜ tegeleb elektri- ja nõrkvoolusüsteemide paigalduse ja hooldusega. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda klientidele ja koostööpartneritele parimaid lahendusi selles valdkonnas.

Vaata rohkem