Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316160

Elektrikilpide koostaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nõrkvoolu elektreikilpide koostamine.
Osaline kaablite valmistamine.
Jootetööd.

Ootused kandidaadile

Erialane tehniline haridus
Töökogemus vähemalt 2 aastat
Tehniliste jooniste lugemisoskus
Iseseisvus ja initsiatiivikus

Stabiilset ning huvitavat tööd, tänapäevast töökeskkonda ning meeldivat kollektiivi.
Kui tahad töötada huvitavas valdkonnas ning aidata luua tänapäevaseid ja uuenduslikke tööstusseadmeid, on see töökoht just Sulle.

Tööpakkumise number
#316160

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
16. september 2013
Kuulutus sisestati:
16. august 2013

TECH GROUP on 2001 aastal loodud, Eesti kapitalil põhinev, tööstusseadmete valmistamisega tegelev ettevõte. Meie poolt valmistatud seadmed aitavad tõhustada mitmete maailma juhtivate tootjate tootmisprotsesse nii elektroonika- ja masinaehitus- kui ka puidu-, toiduainete-, klaasi-, jäätmekäitlus- ning tekstiilitööstuse suurtegijate juurest. AS TECH GROUP pakub oma klientidele täisteenust, alates projektijuhtimisest, ülesande määratlemisest, seadmete projekteerimisest, dokumentatsiooni valmistamisest, juhtprogrammide valmistamisest kuni seadme detailide valmistamise, koostamise, häälestamise, kasutuselevõtuni ning varuosahalduse ja hoolduseni. Tegeleme nii sarjatoodangu valmistamise kui ka üksikseadmete ja prototüüpide arendamisega. Omame juhtimissüsteemi kvaliteedistandardit ISO9001:2008.

Vaata rohkem