Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #621627

Elektrikilpide koostaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-Elektrikilpide ehitamine, hooldus, remont ja ümberehitamine;
-Elektriseadmete, -juhistike ja -tarvikute valimine, paigaldamine, seadistamine ja kontrollimine;
-Paigaldusmaterjalide ja -meetodite valimine;
-Elektrikilpide paigaldamine objektidel;
-Kilpide kontrolltoimingute teostamine;
-Tervise-, keskkonnakaitse-, tule-, elektri- ning tööohutusnõudete järgimine.

Nõudmised kandidaadile

-Põhiharidus ja sellele lisanduv kutsealane ettevalmistus;
-Eelnev töökogemus vähemalt 1 aastat;
-Riigikeeleoskus algtase;
-Loogiline mõtlemine, hea visuaalne mälu, koordinatsioonivõime, emotsionaalne tasakaalukus, kohanemisvõime (pinge- ja stressitaluvus), õpivalmidus, hoolikus, kohusetunne, vastutusvõime, koostöövalmidus, iseseisvus;
-Tehnilise dokumentatsiooni käitlemise ja koostamise oskus.

Ettevõte pakub

  • eneseteostusvõimalust
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • toetavat meeskonda
  • huvitavat ja stabiilset tööd
  • kaasaegseid töötingimusi
  • vajalikku väljaõpet
  • võimalused edasiarenemiseks

Tööpakkumise number
#621627

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. november 2019
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2019

Baltkilp OÜ on 2010. aastal asutatud firma, mis on spetsialiseerunud elektrikilpide koostamisele. Meie põhitegevusalaks on elektrikilpide projekteerimine, koostamine ja rekonstrueerimine. Meie klientideks on nii ehitusettevõtjad, korteriühistud kui eramuomanikud. Pakume teenuste täispaketti alates projekti kooskõlastamisest kuni täislahendusteni.
Suudame teostada kõiki 2500 A piirkonna tooteid. Meie tugevuseks on suurte projektide juhtimisel saadud kogemused. Kogenud ja professionaalsete projektijuhtide abil tagame kvaliteedi ja suudame oma klientidele pakkuda terviklikke lahendusi.

Vaata rohkem