Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669295

Elektrikilpide koostaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Elektrikilpide ehitamine, hooldus, remont ja ümberehitamine;

- Elektriseadmete, -juhistike ja -tarvikute valimine, paigaldamine, seadistamine ja kontrollimine;

- Paigaldusmaterjalide ja -meetodite valimine;

- Kilpide kontrolltoimingute teostamine;

- Tervise-, keskkonnakaitse-, tule-, elektri- ning tööohutusnõudete järgimine.

Ootused kandidaadile

-Põhiharidus ja sellele lisanduv kutsealane ettevalmistus;

-Eelnev töökogemus vähemalt 1 aastat;

-Riigikeeleoskus algtase;

-Loogiline mõtlemine, hea visuaalne mälu, koordinatsioonivõime, emotsionaalne tasakaalukus, kohanemisvõime (pinge- ja stressitaluvus), õpivalmidus, hoolikus, kohusetunne, vastutusvõime, koostöövalmidus, iseseisvus;

-Tehnilise dokumentatsiooni käitlemise ja koostamise oskus

Ettevõte pakub

- Hea palk sõltuvalt kogemusest ja oskustest

- Head töötingimused

- Töötulemustele vastavat palka (põhipalk + tulemuspalk).

Tööpakkumise number
#669295

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 2100 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
23. september 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem