Värsked tööpakkumised

Elektrik/automaatik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 182655

Tööpakkumise number

182655

Töö kirjeldus

Pakume hooajalist tööd elektrikutele automaatikutele. Töö sisuks on kõrge- ja madalpinge jaotuskilpide ning juhtautomaatikaseadmete koostamine.

Nõudmised kandidaadile

Varasemat töökogemust automaatikuna. Valmidust ja soovi töötada ajutiselt projektipõhiselt.
Töö on iseseisev ja eeldab koosteskeemide lugemise oskust.

Pakume hooajalist tööd ja/või lisatööd. Projektid on orienteeruvalt kahe - kolmenädalaste perioodide kaupa ja pikema aja jooksul.

Lisainfo

Lisainformatsiooni saab telefonil 6831101 tööpäeviti kella 9.00 - 11.00.
Oma soovist kandideerida palume teatada hiljemalt 21 augustiks.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
23. august 2009
Kuulutus sisestati:
17. august 2009
Brutopalk:
Alates 100 EEK tunnis

Personaliteenuste osutamisega tegelev ettevõte.