Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70995

Elektrikaupade müüja

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* elektrimaterjalide müügiga seotud tööd;
* klientide nõustamine ja abistamine;
* oma valdkonna kaupade logistika.

Ootused kandidaadile

* mees;
* hea suhtlemise oskus;
* eesti keele valdamine ja vene keeles hakkama saamine;
* arvuti kasutamise oskus;
* elementaarsed teadmised elektrimaterjalidest;
* loominguline suhtumine oma töösse;
* õppimisvõime;
* meeskonnatöö tegemise tahtmine ja oskus;
* ausust, täpsust, kohusetunnet ja lojaalsust.

* tasu, millel pole ülemist piiri ja mis eelkõige oleneb sinust endast ja meeskonna tulemusest;
* huvitavat ja mitmekesist tööd;
* oma töögraafiku paindlikku seadmist;
* tänapäevaseid töö- ja olmetingimusi;
* täiendavat koolitust ja väljaõpet.

Lisainfo

Kasuks tuleb:
* elektrialane haridus;
* varasem müügitöö kogemus.

Tööpakkumise number
#70995