Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127381

Elektrikäidujuht osalise tööajaga

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

elektripaigaldiste käidu korraldamine, dokumentatsiooni vormistamine ja korrashoid, elektrialase töö korraldamine ja teenuse osutamise koordineerimine, tehniline nõustamine ja lahenduste leidmine, vajalike jooniste koostamine

Ootused kandidaadile

  • tehniline haridus (vähemalt kesk-eri);
  • eelnev töökogemus vähemalt 2 aastat;
  • iseseisvus, vastutus- ja otsustusvõime;
  • loov suhtumine töösse;
  • tulemustele orienteeritus;
  • suhtlemis-ja läbirääkimisoskus;
  • eesti ja vene keele oskus suhtlemistasandil;
  • arvutikasutamisoskus;
  • B kategooria juhiluba;
  • A või B taseme pädevustunnistust

- kindlat ja perspektiivikat töökohta kiiresti kasvava organisatsiooni tegusas ja nooruslikus kollektiivis;
- koolitust;
- heale tööle vastavat tasu

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev töökogemus kinnisvarahalduses

Tööpakkumise number
#127381