Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #661271

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Viljandimaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 31. juuli 2020
Kuulutus aegub:21. august 2020

Töö kirjeldus

  • elektri- ja sidevõrgu ehitus- ja hooldustööde teostamine

Ootused kandidaadile

  • Sul on elektrialane haridus

  • omad töökogemust elektri- või sidevõrgutöödel

  • valdad eesti keelt

  • omad BC kategooria juhtimisõigust

  • oled kohusetundlik

  • Sulle sobib töö välitingimustes

Ettevõte pakub

  • püsivat ja vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes

  • võimalust töötada oma ala parimate spetsialistidega

  • sporditoetust ja regulaarset tervisekontrolli paketti

  • ühiseid ettevõtmisi töökaaslastega töövälisel ajal

Tööpakkumise number
#661271

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. august 2020
Kuulutus sisestati:
31. juuli 2020

LEONHARD WEISS OÜ on Baltimaades ja Skandinaavias tegutsev pikaajalise kogemusega rööbasteede, teede ja elektrivõrkude projekteerimis-, ehitus- ja hooldusettevõte. Kuulume 1900. aastal loodud Saksa pereettevõtte LEONHARD WEISS gruppi ning oleme usaldusväärne partner meie töötajatele ja klientidele. Meie juhtpõhimõte on „Tundke rõõmu ehitamisest koos LEONHARD WEISSIGA“.

Vaata rohkem

Elektrik