Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126172

Elektrik (tugevvoolu-paigaldis)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Merge OÜ http://www.merge.ee/ võtab seoses tugevvoolu-sektori töömahtude suurenemisega tööle elektriku ja/või automaatiku, kelle ülesandeks on:

  • installatsiooni ehk paigaldustööd teemal: tugevvoolu-paigaldise (ja/või automaatikasüsteemide) ehitamine ning käikuandmine

Ootused kandidaadile

  • tugevvoolu-paigaldaja töökogemus ja/või elektrisüsteeme hõlmav haridus
  • optimistlik ning konstruktiivne maailmavaade
  • korrektsus, täpsus ja kohusetundlikkus ning ausus

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd kvalifitseeritud töötajatega firmas
  • erialast täiendkoolitust ning arenguvõimalust
  • asjalikku ja sõbralikku kollektiivi
  • turu keskmisest paremat sissetulekut, s.t. head palka
  • kaasaegseid töövahendeid
  • võimalust areneda objekti- ning edasi projektijuhiks

Lisainfo

Kasuks tuleb, kuid ei ole kohustuslik:

  • teemat elekter: elektrisüsteemide tugevvoolu-paigaldise ehitust ning vastavate süsteemide häälestamist hõlmav töökogemus ja eriharidus
  • automaatikasteemide ehitust (releesüsteemide osas) ja vastavate süsteemide häälestamist hõlmav töökogemus ning eriharidus
  • tugevvoolu-paigaldise alast kvalifikatsiooni tõendava kutsepädevus-tunnistuse omamine
  • võime lugeda tööjooniseid (s.h. AUTO CAD)
  • meeldiva ning arusaadava suhtlemise oskus
  • võime näha tervikut ja ennetada kitsaskohti töökorralduses
  • läbitud sõjaväeteenistus
  • B-kategooria juhilubade omamine
  • e-foto Teie CV-s (võimaluse korral)
  • vastused läbi CV Keskuse keskkonna Teile kandideerimisel esitatavatele küsimustele
  • lisatud soovitaja(-d)

Tööpakkumise number
#126172