Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637683

Elektrik-tehnik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektritööde teostamine;
Rikete avastamine ja kõrvaldamine elektripaigaldistes;
Elektripaigaldiste regulaarne kontrollimine ja hooldamine;
Tootmisseadmete ennetavad ja regulaarsed hooldustööd vastavalt hoolduskaartidele;
Käidutoimingud ja hooldusraamatu täitmine;

Ootused kandidaadile

Sul on eelnev töökogemus ja head erialased elektrikutöö oskused ja töövõtted;
Oled tehnikaalaste teadmiste ja tehnilise taibuga;
Omad projektdokumentatsiooni (tehnilised joonised, elektriskeemid) lugemisoskust ja kehtivad B-pädevustunnistust;
Tunned seadmete, töötlemistehnoloogia ja töödeldavate materjalide omadusi;
Sul on huvi masinaehituse vastu;
Oled täpne, järjekindel, vastutusvõimeline ning kohusetundlik;
Valmidus teha tööd ka väljaspool tööaega;
Sul on suhtlustasemel vene ja/või eesti keele oskus

Ettevõte pakub

Vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes;
Võimalust õppida ja areneda;
Eneseteostusvõimalust ja toetavat meeskonda;
Tööandjapoolset tasuta transporti Saue-Tallinn; Saue-Paldiski suunal

Tööpakkumise number
#637683

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem