Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57221

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

elektri- ja automaatikasüsteemide rikete kõrvaldamine, seadmete remondi ja häälestustööde elektri- ja automaatika osa korrashoiutööde teostamine, montaaź

Ootused kandidaadile

- elektrialane eriharidus
- praktilise töö kogemus elektri- ja automaatikaseadmete süsteemide hoolduse ja remondi alal
- täpsus ja korrektsus
- tehniline taiplikkus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda
- enesetäiendamise võimalust
- kvaliteetset ja soodsat toitlustamist
- sportimisvõimalusi
- väga hea töö eest kvartaalseid motivatsioonitasusid

Lisainfo

Kasuks tuleb vene keele oskus ja teadmised torutöödest

Tööpakkumise number
#57221

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 4900 - 6160 €/kuus
Kuulutus aegub:
18. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
29. detsember 2005

Majandusosakonna põhiülesanneteks on kinnipeetavatele ja vahistatutele nõuetekohaste eluruumide ja toitlustamise tagamine, kinnipeetavate töö organiseerimine, vangla transpordialane teenindamine, vangla ökonoomne majandamine, vangla ehitiste hoolduse ja remondi korraldamine ning vangla varustamine toiduainete, vormiriietuse, olmeesemete ja remondimaterjalidega.

Vaata rohkem

Elektrik