Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #317811

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tartu Kutsehariduskeskuse erinevates õppehoonetes elektritööde teostamine - nii tugev-kui nõrkvoolusüsteemide haldamine
Nõrkvoolutööd (video-, side-, valve- ja läbipääsusüsteemide haldamine, lisaks hoonete automaatika haldamine)

Ootused kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame erialast haridust ning vähemalt 2 aastast töökogemust elektritööde valdkonnas

Tartu Kutsehariduskeskus pakub omalt poolt huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas organisatsioonis!

Lisainfo

Lisainfo: hooldusjuht Kalle Mägi , telefon 50 41 539

Tööpakkumise number
#317811

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2013
Kuulutus sisestati:
22. august 2013

Tartu Kutsehariduskeskus on Eesti suurim kutse- ja täiendõppekeskus. Meie missiooniks on pakkuda õppijatele parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja edukaks toimetulekuks läbi elukestva õppe. Tartu Kutsehariduskeskuses on keskmiselt 350 töötajat ja 3500 õpilast.

Vaata rohkem

Elektrik