Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312702

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesannete kvaliteetne täitmine, tähtaegadest kinnipidamine ja tööohutusnõuete järgimine.
Enda kursis hoidmine remondiks ning hooldustöödeks vajaminevate materjalidega.
Hooldustööde teostamine vastavalt hoolduskavale.
Tööriistade, elektrimaterjalide ja muu säästlik ja otstarbekas kasutamine.
Meetmete rakendamine elektriavariide ärahoidmiseks ja tagajärgede likvideerimiseks.
Uute elektriliste seadmete tootmisesse juurutamine.
Kütte-, vee-, suruõhu- ja ventilatsioonisüsteemide hooldus.

Ootused kandidaadile

Elektriku kutse.
Vajalik on algatusvõime, kohusetundlikkus, täpsus.
Varasem töökogemus tuleb kasuks.
Eesti-ja vene keele oskus.

Sobivale kandidaadile pakume eneseteostust, huvitavat ja vastutusrikast tööd.

Lisainfo

Toetatud toitlustus.
Tööriided.
Sõbralik ja toetav kollektiiv.

Tööpakkumise number
#312702

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2013

AS HANZA Mechanics Tartu on 1996 aastal asutatud peenmehaanika, lehtmetalli, elektroonika ja aparaadiehituslikke koostetöid tegev allhanketöödele spetsialiseerunud ettevõte. HANZA tehased asuvad Eestis, Rootsis, Soomes ja Poolas. AS-is HANZA Mechanics Tartu töötab ligikaudu 430 inimest. Meie klientideks on rahvusvaheliselt tuntud ettevõtted Ericsson, T&A, ABB, Carrier, Powerwave, Sievert, Wabco, Atlas Copco jt. Omame ISO 9001:2000, ISO 14001:2004 ja ISO 16949:2002 sertifikaate.

Vaata rohkem

Elektrik