https://www.cvkeskus.ee/127521

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127521

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektriinstallatsiooni- ja montaazhitööd


Ootused kandidaadile

Erialane haridus
Eelnev töökogemus
Eesti keele valdamine nii kõnes kui kirjas
Vene keel suhtlustasandil
B kat. juhilubade olemasolu
Jooniste lugemise oskus
Kohusetundlikus ja iseseisev töökohustuste täitmine


Ettevõte pakub

Töövahendeid ja -riietust,
noort ja arenevat töökollektiivi


Tööpakkumise number
#127521
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Elektrik
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!